• Sanagut
  • 19 hodnocení
  • Tip
 • SanaGut je vhodný při terapiích nepříznivě působících na střevní mikrobiom. Účinek probiotických kmenů byl řádně testován.

  Probiotika jsou přátelské bakterie, přirozeně se vyskytující ve střevním mikrobiomu. Tyto bakterie příznivě působí na naprostou většinu fyziologických procesů v našem těle. Současně pomáhají s trávením potravy a mohou dokonce snižovat obsah nežádoucích složek z potravy (kasein, lepek apod.).

  Při užívání antibiotik, chemoterapeutik a jiných léčiv dochází často k výraznému narušení rovnováhy střevní mikrobioty. Použití probiotik je vhodné pro obnovení střevní mikrobioty.

  Nejpřirozenějším zdrojem probiotik jsou kvašené potraviny. Koncentrace přátelských bakterií zde obsažených je poměrně malá. Navíc kvašené potraviny obvykle neobsahuji klinicky testované probiotické kmeny. Precizně testované a účinné probiotické bakterie ve fyziologicky optimální koncentraci najdeme v přípravku SanaGut.

  Distributor: www.dejtezdravi.cz

  Dávkování: Užívejte 1 tobolku 1-2x denně alespoň 20 min před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tím je zaručen bezpečný průchod kapsle do střeva. V případě nutnosti, lze kapsle užívat po jídle. Pokud kapsli nemůžete polknout, lze kapsli otevřít, její obsah vysypat do vlažného nápoje a vypít minimálně 20 min. před jídlem.

  Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Skladování: Probiotické kapsle jsou plněné s využitím AirControl Technology, a navíc jsou chráněné speciálním blistrem, který zamezuje přístupu kyslíku a vlhkosti. Díky tomu jsou bakterie vysoce stabilní. SanaGut skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

  Složení: Probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus NCFM®, Lactobacillus paracasei Lpc-37™, Bifidobacterium lactis Bi-07™, Bifidobacterium lactis BI-04™, Lactobacillus rhamnosus GG), rozpustná kukuřičná vláknina, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa).

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  • Cena:
  • 499 Kč
 • Sanagut Bile pozadi
  Sanagut Bile pozadi
  • 1 z 2
  Bildschirmfoto 2021 12 29 um 22.25.44